Üdvözlöm, két kérdésem van ezzel a szivattyúval kapcsolatban, milyen magas cm-ben...
És lehetséges-e automatikus üzemmódot bekapcsolni erre a szivattyúra, amikor a bemeneti víz például 1 cm? Hogy elkezdjen szivattyúzni?
Arról van szó, hogy van egy külső lépcsőm, amikor sokat esik az eső, a víz a pincébe folyik, ezért szeretnék az utolsó lépcsőfokra egy beton gödröt készíteni, ahol a szivattyú elhelyezhető, hogy amikor a vízszint megemelkedik, automatikusan bekapcsoljon és kiszivattyúzza a vizet. Ilyesmi évente 2-3 alkalommal fordul elő, tehát minimálisan lesz használva, de folyamatosan csatlakoztatva lesz az elektromos aljzathoz. Erre alkalmas ez a szivattyú?