Jó napot kívánok, használhatom a megadott szivattyút 15 méter mély ásott kútból szennyezett víz kiszivattyúzására, vagy ajánljon nekem valamit. Köszönöm
Jó napot kívánunk, a szivattyút elméletileg használhatja a kút szennyezett vízének kiszivattyúzására is, azonban ügyeljen arra, hogy a szivattyú ne szívjon fel homokot, és csak enyhén szennyezett vízre van tervezve,
üdvözlettel
Kérdés
28. február 2024
Jó napot kívánok, ha meglesz ez a szennyvízszivattyúm és elzárom a vizet a tömlőn, amikor öntözök, kikapcsol a szivattyú???
Jó napot kívánok,
Nem - ez a szennyvízszivattyú úszókapcsolóval van vezérelve, amikor az úszó felemelkedik, a szivattyú bekapcsol, amikor az úszó leereszkedik, a szivattyú kikapcsol. Öntözéshez egy másik típusú szivattyút ajánlanék Önnek, pl.: Automata házi vízmű SCR-0,50 búvárszivattyúval, BRIO PC-13-mal + nyomáscsökkentő szelep Ez a szivattyú tartozékokkal a tömlőpisztoly megnyomásakor bekapcsol, és fordítva. Ez a szivattyú példaként van megadva, mivel nem ismerem az Ön igényeinek részleteit.