Jó napot kívánok, van egy régi egyfázisú szivattyúm, amelynek teljesítménye 0,88 kW/1,39 kW, és egy 20 uF-os indítókondenzátorral rendelkezik. Van értelme egy ilyen doboz bekötésének, hogy megszüntesse a fény villogását a házban a szivattyú indításakor?